Artık Dağınık Kablo Kalmayacak :)

Birkaç gündür aklımda kablolar vardı. Telefonla konuşurken genelde kulaklıkla konuşmayı tercih ediyorum, sizde tercih edin lütfen.  Kulaklığı takmak iyi hoş da bu kulaklık sürekli dolanıyor, açana kadar uğraş dur, açıp tekrar düzenli sarıp çantaya atsan gene karman çorman.

İşte bu sebepten kulaklık düzenleyici aparatlar araştırmayı düşünüyordum. Bugün e-maillerime bakarken kablo düzenleyiciler dikkatimi çekti. Buldumbuldum.com’dan bulabilirsiniz.

Size bir kaç şirin kablo düzenleyici 🙂

 

Fiyatı 12,90 TL.  İsterseniz maymun, porsuk, timsah yada robot modelleri de var.

 

 

Bu yaprak kablo düzenleyici sayesinde tek yapmanız gereken kablonuzu düzenleyip yaprak ile tutturmak. ARtık karmaşadan kurtulmuş olacaksınız. Paketin içinde 12 yaprak bulunuyor. Fiyatı 21,90 TL

 

Karşınızda Mr. P Kablo Tutucu, kablolarınızın düzene girmesini sağlayan sevmli silikon arkadaş 🙂

Fiyatı 29,90 TL.  Farklı renkleri de bulunmakta.

  

Telefonla konuşurken, müzik dinlerken kablolarımızı düzene soktuk, ama evde bir sürü kablo ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Yada hangi kablo hangi cihaza ait nasıl hatırlayacağız? Bunuda düşünmüşler.

Karşınızda Mark Brothers “Mark Brothers Kablocu Kardeşler 5 kişiden oluşan, kabloları çok seven ve ellerindeki pankartlarla hangi kablonun hangi cihazın kablosu olduğunu yazan çok sevimli bir aile”

Fiyatı 24,90 TL

YORUMLAR

yorum yaz

Beğenebileceğiniz benzer yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aşağıdaki sorunun cevabını bu alana yazınız
3 + 6=?