Vapiano.. Kaliteli, leziz, mükemel lezzet..

Severek ve beğenerek yemek yediğimiz yerlerden biri. İtalyan yemekleri yemek isteyenler için ideal. Mönüsünde makarna, pizza, salata ve tatlı var. Salataları, pizzaları müthiş.  Restorandan içeri girdiğiniz zaman elinize kredi kartına benzer bir kart veriliyor. Ne yemek, içmek istiyorsanız kart dolduruluyor. Yemeğinizi yedikten sonra kasada  ödemenizi yapıyorsunuz. Pizza siparişi verenler için bir alet veriyorlar. Siz yerinizde otururken pizzanız hazırsa alet ötmeye başlıyor. Kalkıp sıcacık mis gibi pizzanızı alıyorsunuz. Salatanız yapılırken nasıl yapıldığını görebiliyor, içine ne eklensin, ne çıkarılsın aşçılarla kısa bir sohbet bile edebilirsiniz. Güzel, sıcak bir ortam.

Fiyatları Bağdat Caddesi’ndeki restoranlarla aynı sayılır ama az daha düşük olsa belki daha iyi olur, ama ortam ve yemek güzel olunca hakkını vermiş oluyor.

Aşağıdaki salatanın ismi Insalata Americano. içinde karides, bonfile, sebze, yeşillik vs. aklınıza ne gelirse var da var.. Fiyatı 20 TL. Salatalar 14-20 TL arasında değişiyor. Ekstra eklenecek malzemeye göre fiyat değişiyor.

salata, salad

YORUMLAR

yorum yaz

Beğenebileceğiniz benzer yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aşağıdaki sorunun cevabını bu alana yazınız
5 + 7=?