Bahçenizi Güzelleştirmek İçin Parlak Fikirler…

Yazın gelmesiyle birlikte bahçelerde de bir güzelleşme söz konusu… Renk renk mis kokulu çiçekler o kadar iç açıyor ki.. Biraz bahçede oturmak motivasyonu arttırıyor, insana huzur veriyor gerçekten.

Bahçemizi daha güzelleştirebilmek adına benden size bir kaç öneri ..

 

bahçe süslemesi

Duvara monte edilmiş küçük renkli saksılar bahçede çok sevimli duracaktır.

 

bahçe düzeni

Mor rengin hastasıyım.. Elbisede, tokada, ayakkabıda, çantada, tişörttde daha sayamadığım birçok yerde muhteşem duruyor. Küpten taşmış mor çiçek harika gözüküyor değil mi?

bahçe düzeni

Yapımı zahmetli olabilir ama ağacın dallarından sarkan ampul vazolar çok hoş duracaktır.

gardening

Şu küçük saksıların şirinliğine bakar mısınız? Görüntü çok doğal ve yaratıcı olmuş. Küçük saksıları boş bir kapı süsü simitlerinin üzerine istediğiniz şekilde yapıştırın. Boş kapı süsü simitleri Eminönü’nde bulabilirsiniz. Kapınıza astığınızda çok farklı gözükecektir. Aman komşularınız kıskanmasın 🙂

gardening

Tuğlaları saksı niyetine kullanmayı hiç düşünmüş müydünüz? Dekoratif duruyor. Tuğlaları istediğiniz renge boyayarakta değişik bir görüntü elde edilebilir diye düşünüyorum.

gardening

Çiçek yetiştiremeyenler duvara resmini çizsin 😉 Bu bahçe duvarına bayıldımm.

bahçe düzenlemesi

Bu sevimli taş ayakları oluşturabilmek için aynı ebatlarda oval taşlar bulmak gerekecek. Sevimli taş ayaklar, görenlerin yüzünde hoş bir tebessüm bırakacaktır.

bahçe düzenleme

Bu minik! çiçek buketini yaratıcılıkta sınır yok adına paylaşıyorum. Bu renkli buketten güzel bir fotoğraf karesi olurdu…

YORUMLAR

yorum yaz

Beğenebileceğiniz benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aşağıdaki sorunun cevabını bu alana yazınız
5 + 4=?