Parti Zamanı…

Partilerin bir zamanı yoktur aslında, doğumgünü, yıldönümleri, tanışma günü, kaynaşma günü, yaz geldi, kış geldi, depresyondayım günü, bunalımdayım günü, o günü , bu günü, her zaman parti için bir bahane olur.. Öyle değil mi?

Klasik partilerden sıkıldıysanız, farklılık yaratmak için kendiniz birşeyler yapmak istiyorsanız biraz aşağıdaki fotoğraflara göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

 

Balonlar… Renkli balonlar ortama sıcak bir hava katıyor.  Duvara yapıştıracağınız balonlar büfenizin şık görünmesini sağlayacaktır.

party

 

Tavandan sarkıtacağınız balonların arasından girip çıkmak çocuklar için çok keyifli olacaktır. Tabi balonları patlatmazlarsa 🙂

parti balonları

Boş alanların gözünüze hoş görünmesi için balonunuzun ipini istediğiniz materyal ile bağlayıp asabilirsiniz. Balonunuz normal balon olmaktan çıkıp, çok daha orijinal olacak.

balonlar

 

Pastalar.. Olmazsa olmaz.. Bu pastayı hoşuma gittiği için paylaşıyorum. Pasta modeli olarak aklınızda bulunsun.

butik pasta

Yeni yeni duymaya başladığım bir pasta.. Karpuz pasta. Sıcak yaz günlerinde pasta yerine karpuz tercih ediliyor. Karpuzu yuvarlak dilimler halinde kesip kat kat diziyorsunuz ve üzerine mumları koyup şipşak hafif pastanız hazır oluyor. Güzel fikir…

karpuz pasta

Bizim sokaklarda satılan pamukşeker düğünlerde çok yer almaya başladı. Bir köşeye koyulan pamuk şeker standı çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Partilerde de küçük stand olarak yer verebilirsiniz.

pamuk seker

Masa süslemesi böyle olur 🙂

Işıklandırmanın güzelliğine bakar mısınız? Pack man oyununu bilenler yani kendi yaş grubumdaki arkadaşlar görünce aa pack man demiştir 🙂

packman

YORUMLAR

yorum yaz

Beğenebileceğiniz benzer yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aşağıdaki sorunun cevabını bu alana yazınız
3 + 3=?